2. Magyar Országos Shiatsu Találkozó - 2018. június 2-3. Piliscsaba - Országos Shiatsu Egyesület

2. Magyar Országos Shiatsu Találkozó – 2018. június 2-3. Piliscsaba

Műhelymunkákkal várunk téged a MOST-on, ha olyan érintés központú terápiát csinálsz, mint a shiatsu, thai masszázs, yumeiho, sport és gyógymasszázs, bármely más mozgás- vagy masszázsterápia. Gyere el, hogy gyakorlati műhelymunkákon keresztül bővíthesd tudásod, és láss bele társterápiás lehetőségekbe!

A műhelymunkák keretein belül betekinthetsz a akupresszúrás pontok rendszerébe, a finom energia érzékelésének a fontosságába, oszteopát technikák használatába, és Do-In mozgásgyakorlatokkal találhatod meg saját egyensúlyodat.

Gyere el Piliscsabára a június 2-3-i hétvégén, hogy együtt tölthessünk két napot vidám, felszabadult társaságban, ahol szakmai kapcsolatokat építhetsz, megoszthatod tapasztalataidat és felteheted kérdéseidet, miközben bővíted a tudásod.

Előadók és témák:

Eőry Emese – hagyományos kínai orvos (Hagyományos Kínai Orvoslás Kft.)

Mezősi Anna – shiatsu gyógyász és tanár (Kelet-Nyugat Egészségközpont)

Shiatsu-terapeutaként mindenképpen kapcsolatban vagyunk a saját és a partnerünk energiarendszerével. Ha tudatában vagyunk ennek, ha nem. Ebben az esetben pedig jobb a tudatában lenni az energetikai történéseknek, és felhasználni őket a terápiás folyamatban.  Ez a műhely néhány egyszerű tudatosítási és érintési gyakorlattal szeretne hozzájárulni, hogy a shiatsut, vagy más masszázstechnikát gyakorlók számára az „érintés művészete”, a tudatosság fókuszának használata még gazdagabbá váljon.  Mezősi Anna 22 éve foglalkozik shiatsuval, több mint 20.000 kezelés alapján oszt meg néhány tapasztalatot.

Demeter Péter – oszteopát gyógymasszőr,shiatsu gyógyász és tanár (Tónus Iskola)

Pákh Ildikó – alternatív mozgás- és masszázsterapeuta

Ami lesz még:
kötetlen beszélgetések, jó társaság, jó levegő, majdnem-minden-mentes étkezési lehetőség.

Jelentkezéskor a következő lehetőségek közül választhatsz:

4 műhelymunka, két napi teljes ellátással és szállással: 39.000.- Ft
OSE Tagoknak: 33.000.- Ft

4 műhelymunka, mindkét napon egy-egy ebéddel, szállás nélkül: 33.000.- Ft
OSE tagoknak: 28.000.- Ft

4 műhelymunka étkezés és szállás nélkül: 28.000.- Ft
OSE tagoknak: 23.800.- Ft

Koránkelő kedvezmény -10% , ha a részvételi díjat április 5-ig átutalod.

Jelentkezési határidő: 2018. május 10.

A programváltozás jogát fenntartjuk.

A helyszín:

COSMOS panzió – Piliscsaba, Szent István király útja 147.

Kattints a térképre!

Megközelíthető:

Nyugati-pályaudvarról:

Esztergom felé gyorsított személyvonattal  PILISCSABA megállóig (+15 perc séta), sima személyvonattal MAGDOLNAVÖLGY megállóig (+5 perc séta)

A program menete:

Szombaton:

9:20-tól várjuk érkezésedet

10:00  Mezősi Anna – finomenergetika és biodinamikus cranio

13:30  Ebéd

15:00  Eőry Emese –  antik shu pontok jelentősége, lokalizációja, kezelése

18:30  Vacsora

Vasárnap:

8:00 Reggeli

8:30  Pákh Ildikóval  mozgás és Do-In

12:00  Ebéd

13:30  Demeter Péter – oszteopata technikák

16:30   Záró beszélgetés

Jelentkezési feltételek:

Részvételi szándékodat az info@shiatsu-egyesulet.hu címre írt leveleddel jelezheted és  a részvételi díj egyidejű átutalásával biztosíthatod .  A levélben kérjük írd meg:

– milyen masszázzsal foglalkozol és mióta?

–  melyik ajánlatot igényled?

– és számlázási adataidat is.

Számlát csak az utaló fél nevére áll módunkban kiállítani!

Bankszámlaadatok:  Országos Shiatsu Egyesület  16200010-10045332

Legyél velünk MOST!  Szeretettel várunk!