Egy százalékkal több érintés - Országos Shiatsu Egyesület
page-template-default,page,page-id-22366,ajax_fade,page_not_loaded,,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-3.7,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Egy százalékkal több érintés

OSE_1szazalek_fekvo

Adód 1%-ával is segíthetsz.

Már így is támogathatod az Országos Shiatsu Egyesület munkáját. Ha számodra is fontos, hogy a minőségi érintés által egymásra és saját magukra jobban odafigyelhessenek az emberek, egészség-, és testtudatosabb  életet élhessenek gyerekek, felnőttek, idősek egyaránt,  kérjük juttasd el hozzánk adód 1%-át. Így mi is elvihetjük hozzájuk, például a Suli Szamuráj programot, melyről alább egy rövid videot találsz.

Ha szeretnél segíteni, töltsd le az adó 1%-ról rendelkező űrlapot.

Letöltöm >

Adószám: 18624171-1-41