Gyerek Sziget - 2017.06.10-11. - Országos Shiatsu Egyesület

Gyerek Sziget – 2017.06.10-11.

Ebben az évben ismét lesz Suli Szamuráj Pont a Gyerek Szigeten! Kipróbálhatod magad a Suli Szamurájok izgalmas kalandpályáján!   Megismerheted, hogyan frissítik egymást a Suli Szamurájok!

Sok izgalmas, és mozgalmas programmal várjuk a hozzánk látogatókat. Szülők még masszázst is igénybe vehetnek, amíg a kicsi Szamurájaik jól szórakoznak!

Gyere a családoddal, gyermekeddel, unokával a térképen 14-essel jelölt helyszínre június 10-11-én 10:00-18:00 között!

Szeretettel várunk Mindenkit!