Ingyenes információs est február 23-án a Baba Shiatsu és Shonishin kezelésekről - Országos Shiatsu Egyesület
22088

Ingyenes információs est február 23-án a Baba Shiatsu és Shonishin kezelésekről

Mit adhatsz a Shonishin vagy Baba Shiatsu tanfolyam elvégzése után a hozzád fordulóknak?

Február 23-án 18.00 órakor szeretettel várunk a Közös Térbe egy ingyenes, gyakorlatias előadásra, amelynek keretében megtudhatod:

Mire használhatod ezeket a kezeléseket a praxisodban?

Hogyan segíthetsz a hozzád forduló gyerekeknek és szüleiknek egy lágy, fájdalommentes, mégis hatásos testkezeléssel?

Elmeséljük ígéretes tapasztalatainkat erről a nálunk még kevesek által ismert módszerről.

Megmutatunk néhány technikát, és te is kipróbálhatod, hogy milyen érzés a kezelés.

Várunk, ha shiatsuval dolgozol, vagy bármely más olyan terápiát végzel, ahol szükséges a kínai akupunktúrás energiarendszer ismerete. Kedvezményes jelentkezési lehetőséget biztosítunk a helyszínen is! Bővebb információ a tanfolyamokról: itt és itt.

Részvételi szándékodat kérjük jelezd nekünk itt vagy az info@shiatsu-egyesulet.hu e-mail címen elérhetőségeid megadásával.