Két napos szamuráj trénerképzés mindenkinek! - Országos Shiatsu Egyesület

Két napos szamuráj trénerképzés mindenkinek!

Legyél te is a Suli Szamuráj csapat tagja! Ha még nem vagy jártas a masszázskezelésben, de  szeretnéd megtanulni a szamuráj masszázst, két napos képzésünkön az iskolai masszázs megtanítása mellett bevezetünk az érintés világába is! A kibővített tanfolyam első napján saját élményen keresztül betekintést kapsz az érintéssel történő kommunikáció lehetőségeibe, hatásmechanizmusába. Kipróbálhatod, milyen érintést adni és kapni, illetve olyan hatékony technikákat tanulhatsz, melyekkel segítheted a környezetedben élők egészségét és jó közérzetét. Részletekért kattints ide!