Március 29-én újra trénerképzés! - Országos Shiatsu Egyesület

Március 29-én újra trénerképzés!

Tanítsd velünk a Suli Szamurájt! Csatlakozz március 29-én megrendezendő képzésünkhöz, ha szívesen tanítanál gyerekcsoportokat szamuráj masszázsra! Az Országos Shiatsu Egyesület tanfolyamán megtanulhatod a szamuráj program alap gyakorlatsorozatát és oktatási módszertanát. Ezt a tréningünket shiatsuval vagy más érintésterápiával foglalkozó résztvevőknek ajánljuk. (Nincs még ilyen tapasztalatod, de érdekel a Suli Szamuráj? Keress bátran, megbeszéljük a lehetőségeket!)