Shiatsu Iskolák - Országos Shiatsu Egyesület
A Shiatsu Egyesület célja a shiatsu terápia partner- és önkezelő módszereinek népszerűsítése, valamint az érintés jelentőségének, közérzetjavító, egészségmegőrző hatásainak megismertetése minden korosztállyal.
shiatsu, egyesület, suli szamuráj, szamuráj masszázs, érintés, iskolai masszázs, pontnyomás, ujjnyomás
21872
page-template-default,page,page-id-21872,ajax_fade,page_not_loaded,,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-3.7,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

Shiatsu Iskolák

Budapest

 

HFK logoHárom Forrás Központ

www.haromforras.hu

A Három Forrás Központ célja, hogy lehetőséget adjon mindenkinek – érdeklődőktől a tapasztalt terapeutákig – az általunk alkalmazott különböző mozgás- és masszázsterápiás rendszerek kipróbálásához és megtanulásához. Tanfolyamaink között szerepelnek alapképzések, szakképzések és nyitott vagy speciális továbbképzések az alapoktól egészen a szakvizsgáig.

 

Kelet-Nyugat Egészségközpont

www.kny.hu

 

Tonus Shiatsu Iskola

Zenit Shiatsu és Tonus Bodywork oktatás

www.tonus-shiatsu.hu

logo 314X185Szeged

 

Szegeden 2012 óta folyik zen shiatsu oktatás. Az alapmodult elvégzett résztvevők kérésére haladó I. és II. tanfolyamok is indulnak folyamatosan igény szerint. Az oktatás modulokban történik. Az iskola jelmondata: “A shiatsu lelkülete olyan, mint az anyai szeretet.” Tokujiro Namikoshi

www.kiss-shiatsu.hu