Shiatsuval fitten az iskolában - Országos Shiatsu Egyesület

Shiatsuval fitten az iskolában

borítóMagyarul is elérhető a Suli Szamuráj programot tartalmazó könyv! A módszer megalkotójának számos nyelvre lefordított könyvében megtalálhatók a szamuráj gyakorlatok részletes leírással, továbbá játékos feladatok, melyek megismertetnek Japán kultúrájával. A könyv melléklete egy plakát az összes gyakorlat rajzával és nevével, ami segíthet a gyakorlatok memorizálásában, és dekoratív része lehet bármelyik gyerekszobának.

A könyv a kiadó honlapjáról rendelhető vagy megvásárolható személyesen az Egyesületnél 4.990.- Ft-ért.