Szülés felkészítés shiatsuval – három estés mini tanfolyam! - Országos Shiatsu Egyesület
22020

Szülés felkészítés shiatsuval – három estés mini tanfolyam!

Október 13-án a várandósság témakörével kezdődik három alkalmas mini tanfolyamunk. Olyan pároknak ajánljuk ezt a kurzust, akik szeretnének elmélyülni a várandósság, szülés és gyermekágyas időszak folyamán adható professzionális, segítő érintés lehetőségeiben, támogatva ezzel egymást és gyermeküket a testi és lelki összehangolódásban, illetve a folyamatok közben felmerülő nehézségek kezelésében. Bővebb információk a tanfolyamról itt, a kapcsolódó tanfolyami kedvezményt is tartalmazó ingyenes nyílt estről itt olvashatsz.