Tigris Tábor - Országos Shiatsu Egyesület
page-template-default,page,page-id-22470,ajax_fade,page_not_loaded,,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-3.7,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Tigris Tábor

Idén két napközis táborral várjuk a 7-10 éves korú gyermekeket. A Suli Szamuráj program vezérfonalára építve zajlanak majd a játékos foglalkozások.

Bővebb információért írj a tabor@shiatsu-egyesulet.hu címre, vagy hívd kolléganőnket, Pákh Ildikót  +36 30 242 7217-es számon.

Szeretettel várjuk csemetédet!